Nowa gama i

 


Ergonomia
Nowy duży wyświetlacz kolorowy FSC –  LCD oferuje doskonałą widoczność dzięki brakowi filtrów optycznych. Użytkownik dysponuje numerycznym wyświetlaczem głównym oraz jedną linią tekstową wielofunkcyjną. Różne kolory podświetlenia mogą zostać wybrane dla doskonałej adaptacji do otoczenia pracy lub wskazywania ciężaru w stosunku do wartości zadanej.

Ograniczony wpływ na środowisko
Pobór energii przez mierniki gamy i jest generalnie dziesięć razy mniejszy od poprzednich modeli. Wyposażone są w baterie LiFePO4 nie zawierające żadnych toksycznych elementów i nie stanowią żadnego zagrożenia wybuchem w przypadku szoku mechanicznego lub zwarcia.

 

Gama przemysłowa i sieciowa
Kompaktowy rozmiar i modułowa koncepcja mierników, które mogą być umieszczone na stole, zamontowane na ścianie lub kolumnie, nawet w trudnych warunkach przemysłowych, ich obudowa ze stali nierdzewnej łączy w sobie trwałość i wytrzymałość. Posiada wiele interfejsów (RS232, RS485, USB, Ethernet, magistrale: Profibus DP, DeviceNet, Ethernet Modbus TCP, Ethernet/IP, CANOpen…). Gama jest dostępna w serii 3 modeli zależnie od przeznaczenia.

Pobierz dokumentację:

 

i20

Przeznaczony do ogólnego użytku przemysłowego, miernik i20 posiada wszystkie funkcje ważenia, zliczania, kontroli tolerancji +/- i kalkulacje. Projekt obudoway łączy solidność, łatwość czyszczenia i szczelność.

Więcej o i20 …

 

i30/35

Ważenie przywozem i wywozem materiałów nie ma tajemnicy dla mierników i30 oraz i35. Interfejs do wyboru pomiędzy pomostem wagowym a systemem zarządzania, ale także steruje drukarką i wyświetlaczem zewnętrznym.

Miernik i30 podaje wartość ciężaru do systemu nadrzędnego, zgodnie z wymogami przepisów metrologicznych.

Miernik i35 zarządza ważeniami na wadze samochodowej dzięki autonomii i przyjaznej dla użytkownika aplikacji jak również steruje ruchem.

Więcej o i30 …

 

i40

Miernik i40 jest łatwo zintegrować z dowolnym procesem przemysłowym wykorzystującym pomiar ciężaru. Jego liczne opcje połączeń pozwalają na bezpośrednie podłączenie do większości sterowników PLC i komputerów przemysłowych. Wersje ATEX dla stref 1-21 i 2-22.

Więcej o i40 …