Duch innowacyjności na usługach firmy

PRECIA-MOLEN to przede wszystkim opowieść o człowieku: Jean ESCHARAVIL, założyciel firmy, który od 1951 roku przekazał całą swoją energię, inteligencję i energię w rozwój warsztatu rzemieślniczego w nowoczesne przedsiębiorstwo PRECIA.

Dzięki niemu, i osobom współpracującym, fundamenty tego „sukcesu” są solidnie posadowione: jakość naszej wiedzy, ciągłość naszych badań i zwracanie uwagi na potrzeby naszych klientów podniosły PRECIA-MOLEN do świata międzynarodowego przemysłu.

Za nami pół wieku wysiłków, codziennej pracy, którą kontynuują dziś ludzie naszej firmy, wszyscy napędzani przez to samo pragnienie, aby pogodzić rozwój i stabilność, innowacyjność i niezawodność. Nasi klienci wyrośli z nami, a my dla nich. Chcemy kontynuować synergię tych wszystkich elementów.
Prezydent, Anne-Marie PERIN-ESCHARAVIL

The Chairwoman, Anne-Marie ESCHARAVIL

Zważyć, dozować, policzyć, kontrolować

presentation

Od projektu aż do utrzymania ruchu, grupa PRECIA MOLEN w 100% pokrywa potrzeby specjalistów w dziedzinie ważenia. Grupa zorganizowana jest wokół trzech biegunów:

  • Biegun przemysłowy i handlowy – PRECIA FRANCJA, specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń ważących
  • Biegun serwisowy – PRECIA-MOLEN SERVICE (PMS) zajmuje się instalacją nowego wyposażenia, utrzymaniem i konserwacją urządzeń ważących wszystkich marek, weryfikacją okresową urządzeń wykorzystywanych do transakcji handlowych.
  • Biegun międzynarodowy – PRECIA INTERNATIONAL z biurami handlowymi na całym świecie.